رفتن به نوشته‌ها

کاهش ۲۶ درصدی آمار تصادفات فوتی در تهران – پالس نیوز

به گزارش پالس نیوز، سرهنگ رابعه جوانبخت، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ، درباره کاهش آمار تصادفات فوتی در تهران گفت: بررسی آمار تصادفات در شهریور ماه ۱۴۰۲ حکایت از این دارد که با یک کاهش مطلوب ۲۶ درصدی در متوفیان تصادفات شهر تهران مواجه هستیم.
وی ادامه داد: این عدد، عددی مناسب است چرا که در بحث تصادفات فوتی ۲۶ درصد کاهش داشته‌ایم و همچنین در تصادفات جرحی ۸ درصد و در مجموع تصادفات خسارتی هم شاهد کاهش ۱۶ درصدی در شهریور ماه بوده‌ایم.
سرهنگ جوانبخت افزود: همان طور که در شهریور ماه شاهد کاهش تصادفات بودیم، امیدوار هستیم با رعایت نکات ایمنی از سوی رانندگان بتوانیم این تداوم کاهش را در ماه‌های دیگر نیز شاهد باشیم.
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: با توجه به اینکه رتبه اول تصادفات شهر تهران به موتورسیکلت سواران اختصاص دارد امیدواری پلیس این است که با استفاده موتورسواران از کلاه ایمنی در ۶ ماهه دوم سال به‌دلیل کاهش درجه حرارت و افزایش مقبولیت استفاده از کلاه ایمنی، شاهد کاهش مجروحان و متوفیان تصادفات موتورسیکلت در سطح شهر تهران باشیم.
وی گفت: از رانندگان می‌خواهیم با رعایت سرعت‌ها و عدم سبقت در معابر بزرگراهی و مدیریت کنترل سرعت از تصادفات و واژگونی‌ها جلوگیری کنند تا شاهد روند کاهشی متوفیان و مصدومان رانندگی در ماه‌های دیگر سال نیز باشیم.
منبع: مهر
]]>

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *