رفتن به نوشته‌ها

شرایط فروش تارا و پژو 207 تغییر کرد؟ – پالس نیوز

به گزارش پالس نیوز،‌  شرایط خرید پژو 207 و تارا در بورس کالا اعلام شد.
بورس کالا در نامه‌ای شرایط خرید پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک و تارا دستی را که قرار است ۱۸ دی در تالار خودرو عرضه شود ابلاغ کرد.
در نامه مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران آمده است: مهلت ثبت سفارش ساعت ۱۷ روز شنبه ۱۷ دی بوده و میزان پیش دریافت خرید به میزان ۱۰۰ درصد است.

اشخاصی که در عرضه‌های قبلی در بورس کالا و همچنین از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید خودرو سواری شده اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
هرکد بورسی صرفا امکان ثبت سفارش بر روی یک کد عرضه از مجموع عرضه‌های روز انجام معامله را دارد.
ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نیست.

بر اساس اعلام ایران‌خودرو قرار است روز یکشنبه 18 دی‌ماه، خودروهای تارا و 207 در بورس کالا عرضه شوند و تاریخ تحویل این خودروها نیز 31 فروردین‌ماه سال آینده است.
بر همین اساس هفته آینده 2000 دستگاه خودرو پژو 207 اتوماتیک سفید با قیمت پایه 280 میلیون تومان و 4000 دستگاه پژو 207 دستی سفید با قیمت پایه 185 میلیون و 500 میلیون تومان در بورس کالا عرضه خواهد شد.
همچنین در این روز 200 دستگاه تارا دستی سفید نیز با قیمت 256 میلیون و 500 میلیون روی تابلوی معاملات بورس کالا خواهد رفت.
چه کسانی می‌توانند از بورس خودرو بخرند؟
هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه‌شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو بوده و خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته باشند.
از سوی دیگر اشخاصی که در عرضه های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.
خریداران جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا (esale.ikco.ir) نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می شود، علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را انتخاب کنند و اقدام به واریز وجه هزینه بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت به مبلغ ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان به علاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی برای خودروهای پژو ۲۰۷ دستی و تارا دستی و ۱۲ درصد برای خودروهای پژو ۲۰۷ اتوماتیک که براساس مبلغ معامله خریدار باید پرداخت شود، نمایند.
در صورت عدم واریز هزینه‌ها حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می شود.

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *