رفتن به نوشته‌ها

تعداد اترهای سهام‌گذاری‌شده در اتریوم ۲.۰ به ۲ میلیون رسید

تعداد اترهای سهام‌گذاری‌شده در اتریوم ۲.۰ به ۲ میلیون رسید – رمز ارز

حدود سه هفته پس از راه‌اندازی «زنجیره بیکن» اتریوم ۲.۰، سهام‌گذارها ۲ میلیون اتر در این زنجیره قفل کردند.
به گزارش دیکریپت، در حال حاضر، ۲ میلیون اتر در قرارداد سهام‌گذاری اتریوم ۲.۰، مرحله اول ارتقاء شبکه اتریوم، قفل شده است. قیمت اتریوم در حال حاضر ۶۲۱ دلار است؛ این یعنی ارزش این میزان اتر قفل‌شده معادل با بیش از ۱.۲ میلیارد دلار است.
طبق آمار پلتفرم دون انلیتیکس (Dune Analytics)، این میزان اتر قفل‌شده درواقع ۳۸۰ درصد بیشتر از حداقل اتر موردنیاز برای سهام‌گذاری و شروع به کار اتریوم ۲.۰ است. برای رسیدن به این میزان، حدود ۴۵,۰۰۰ تراکنش انجام شده است.
نمودار یک‌ماهه قیمت اتر
ارتقاء شبکه اتریوم ۲.۰ نویدبخش استفاده‌ای سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از شبکه اتریوم است. در حال حاضر، تراکم شدید شبکه اتریوم باعث افزایش کارمزد تراکنش‌های این شبکه شده است؛ روز ۲ سپتامبر (۱۲ شهریور)، شبکه اتریوم به‌حدی متراکم بود که کارمزد انجام هر تراکنش اتریوم به میانگین ۱۴.۵ دلار رسید.  
شبکه اتریوم قرار است پس از راه‌اندازی، به مشارکت‌کنندگانی که به‌منظور پردازش تراکنش‌ها به‌ قرارداد سهام‌گذاری اتریوم ۲.۰ اتر ارسال کرده‌اند، سود پرداخت کند. درواقع، سهام‌گذاری در شبکه اتریوم جایگزین مدل قدیمی اثبات کار (Proof-of-Work) خواهد شد، روشی که ماینرها را ملزم می‌کرد برای تأیید تراکنش‌ها از قدرت پردازش محاسباتی استفاده کنند.
اتریوم ۲.۰ اوایل ماه جاری راه‌اندازی شد؛ البته، این فقط اولین قدم در یک فرآیند چندساله برای ارتقاء این شبکه است.

موردی یافت نشد.

wpDiscuzدیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدxInsertComment Author Info

منتشر شده در اخبار